Jogos retritas ir šeimų jogos stovykla ir  vyks Ignalinos raj. prie Dringio ežero, Ievalaukio ekologinėje kaimo turizmo sodyboje.

Plačiau apie sodybą - www.ievalaukis.lt

Mai Ram Yoga retritai

 Mai Ram Yoga vasaros jogos retritas 2013>>

 

Jogos retritas vyks 2019 m. liepos 14 d. - liepos 21 d.

 

Šis retritas skirtas visiems praktikuojantiems Mai Ram Yoga, norintiems atsiskirti nuo kasdieninių rūpesčių ir pasinerti į jogos praktikas nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro.

Retritas (angl. retreat) - pasitraukimas į vienumą. Pasitraukimas, atsiskyrimas yra skatinamas troškimo pažinti save.  

Retritas – tai atsiskyrimo praktika, kurios tikslas saviugda ir dvasinio žinojimo vystymas. Retritas – tai periodas, kuomet žmogus atitolsta nuo kasdienės veiklos siekdamas savižinos. Atsitraukimas ir buvimas su Guru leidžia sustiprinti asmeninę discipliną, ugdyti proto sutelktumą, suvokti minčių virsmo galią, įveikti vidines ir išorines kliūtis tobulumo siekyje.

Mai Ram Yoga retritai vyksta pagal Mai Ram Yoga retritų praktikų sistemą, suformuotą, remiantis “Prakritės (gamtos elementų) struktūra”. Kiekvienos dienos retrito praktikos išsiskiria savita Prakritės, materialaus būties prado, analize, kuri praplečia individo egzistencinį supratimą.

 

Retrito praktikas sudaro: disciplina, laikymasis vidinės ir išorinės tylos, meditacijų praktika, karma joga, bhakti joga, asanų ir pranajamos technikų lavinimas, įvairios kūno valymo procedūros, proto kontrolės mokymasis, garbinimo ritualai, jogos raštų studijavimas.

Retrito metu gyvenimo sąlygos kuklios, kartais asketiškos. Mityba vegetarinė. 

Vykstantiems į retritą svarbu turėti motyvą tobulėti, brandinti save ir nuoširdžiai trokšti pažinimo.

2013 m. vasaros retrito akimirkos. Žiūrėti čia>>

Nuotraukos iš Mai Ram Yoga retritų >>

 

Šeimų jogos stovykla vyks 2019 m. liepos 21 d. - liepos 28 d.

 

Ši stovykla skirta tėveliams su vaikais. Stovyklos tikslas – jogos praktika kartu su šeima. 

Jogos stovykla šeimai - tai grynas oras, sveikas, vegetarinis maistas, jogos praktikos Jums ir įdomi veikla Jūsų vaikui. Tėveliai su vaikais pasineria į jogos praktikas nuo ankstaus ryto iki vakaro. Vystosi ir tobulėja ne tik tėveliai, bet ir vaikai. Vaikai ugomi būti dharmoje, jiems padedama suprasti save bei supantį pasaulį, gamtos dėsningumus bei gamtoje esančią tvarką formuojant teisingas nuostatas.

Stovyklos metu dėstomas Mai Ram Yoga mokymas, praplečiantis vaiko pasaulėžiūrą. Vyksta meniniai užsiėmimai, suteikiantys galimybę išreikšti bei lavinti vaiko kūrybiškumą. Taip pat vykta įvairios jogos pratybos, pritaikytos vaikams, kurios ugdo discipliną, savitramdą, dėmesio sutelktumą, kūno sveikatingumą, lavina vaikų fizinius ir moralinius gebėjimus. 

 

Mai Ram Yoga vasaros jogos stovykla 2013

Trumpos akimirkos iš Mai Ram Yoga vasaros jogos stovyklos 2013 m. Žiūrėti čia>>

Nuotraukos iš šeimų jogos stovyklų >> 

 

Jogos stovyklos ir retrito kainas bei išsamesnę informaciją galite sužinoti Mai Ram Yoga ašramo administracijoje:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +37064041669.

Studentams, šeimos nariams, pensininkams taikoma 15% nuolaida.

Jogos stovykla dalyvausiantiems vaikams iki 3 metų yra nemokama, o vyresniems taikoma nuolaida (priklausomai nuo amžiaus).

Registruojama tik sumokėjus 150 EUR avansą iki liepos 1 d. Likusią sumą būtina sumokėti likus savaitei iki stovyklos ar retrito pradžios. Atsisakius dalyvauti, avansas negrąžinamas. 

Registruojantis nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

 

 Kviečiame dalyvauti šeimų jogos stovykloje ir jogos retrite!