natalija may ram

  asanų metodika skirstoma į penkis sudėtingumo ir tobulėjimo lygius: 

YOGA OPEN, YOGA BASIC,
YOGA ADVANCED I ir II,
YOGA MASTER. 

 

Mai Ram Yoga asanų metodika – tai fizinė ir mentalinė praktika, padedanti ugdyti koncentraciją bei lavinanti ne tik kūną, bet ir protą tam, kad praktikuojantysis įveiktų ligas, įvairaus pobūdžio kitimus, išsaugotų fizinę ir psichinę sveikatą. Nuosekliai praktikuodamas pagal Mai Ram Yoga asanų metodiką, žmogus laipsniškai išsilaivina nuo susikaupusios kūne įtampos, nerimo bei įvairiausių kitų asmenybę trikdančių veiksnių. Būtent tai ir yra išskirtinė Mai Ram Yoga asanų praktikos savybė, kuri skiriasi nuo pasaulietiškų mankštų bei fizinio lavinimo pratimų ar gimnastikos.

Mai Ram Yoga Open (pažintinė joga) – Mai Ram Yoga Open asanų ir pranajamos praktinė metodika, skirta visiems žmonėms, norintiems pradėti praktikuoti jogą. M.R.Y. Open pamokos metu mokomąsi taisyklingai kvėpuoti ir atlikti asanas, jų sekas, po kurių juntamas efektyvus poveikis, kuris skatina tolimesnę pažangą ir tobulėjimą.

Mai Ram Yoga Basic asanų ir pranajamos praktika – tai sudėtingesnė praktika, kurią sudaro gilesnės asanų ir pranajamos technikos, lavinančios koncentraciją tam, kad praktikuojantis laipsniškai įvaldytų kūno ir proto funkcijas. M.R.Y. Basic praktika padeda įsiklausyti į kūną ir nešališkai save stebint, išmokti atsipalaiduoti bei paleisti įvairaus pobūdžio susikaupusias įtampas, ir tokiu būdu teigiamai transformuoti save. 

Mai Ram Yoga Advanced I – tai intensyvi asanų ir pranajamos praktika, skirta įvaldžiusiems M.R.Y. Basic lygį. 

Mai Ram Yoga Advanced II – tai padidinto intensyvumo asanų, pranajamos ir bandhų praktika, skirta reguliariai praktikuojantiems ir įvaldžiusiems M.R.Y. Advanced I praktiką. 
 
Mai Ram Yoga Master lygio praktika skirta visiems reguliariai praktikuojantiems M.R.Y. Basic ar Advanced I, II lygius.
 
 
20729697 1435