Praktikuokime jogą kartu!

    

 

  • Joga pradedantiesiems – tai MAI RAM YOGA OPEN asanų ir pranajamos praktinė metodika, skirta visiems žmonėms, norintiems pradėti praktikuoti jogą. M.R.Y. Open pamokos metu mokomąsi taisyklingai kvėpuoti ir atlikti asanas, jų sekas, po kurių juntamas efektyvus poveikis, kuris skatina tolimesnę pažangą ir tobulėjimą.

  • Joga pažengusiems - MAI RAM YOGA BASIC asanų ir pranajamos praktikatai sudėtingesnė praktika, kurią sudaro gilesnės asanų ir pranajamos technikos, lavinančios koncentraciją tam, kad praktikuojantis laipsniškai įvaldytų kūno ir proto funkcijas. M.R.Y. Basic praktika padeda įsiklausyti į kūną ir nešališkai save stebint, išmokti atsipalaiduoti bei paleisti įvairaus pobūdžio susikaupusias įtampas, ir tokiu būdu teigiamai transformuoti save.
  • MAI RAM YOGA Pranajama – kvėpavimo reguliavimo praktika, skirta apvalyti organizmą nuo teršalų bei padidinti gyvybiškai reikalingo deguonies prasiskverbimą. Mai Ram Yoga Pranayama praktiką sudaro penkios dinaminės pranajamos pamokos, kurios teikia energingumo, žvalumo, sustiprina ir tonizuoja organizmą, apsaugo nuo daugelio ligų. Plačiau apie pranajamą>>
  • Pilnaties ir Jaunaties praktika skirta išlaikyti darną per mėnulio pilnaties ir jaunaties fazes. Praktiką sudaro dinaminė vinyasų praktika ir atsipalaidvimo praktika Joga Nidra. Plačiau Jogą Nidrą>>
  • Joga vaikams  - tai praktikos, ugdančios teisingas nuostatas per discipliną, savitramdą, dėmesio sutelktumą, kūno sveikatingumą, lavinančios vaikų fizinius ir moralinius gebėjimus.

  • Individualūs jogos užsiėmimai. Išsamesnė informacija ir registracija telefonu 8 611 19777.

 

* Į rytinius užsiėmimus būtina registracija. 

<< Į pradžią